Головна  | Мій профіль  | ВихідВи увійшли як Гість | Група "Гості" RSS

Головна » 2017 » Квітень » 20 » Спортивна гордість рідного міста!
13:47
Спортивна гордість рідного міста!

Спортивна гордість рідного міста !

Напередодні Великодня, з 10 по 15 квітня 2017 року в спортивному залі «Мотор Січ» м. Запоріжжя, відбулися фінальні змагання чемпіонату України з гандболу на призи клубу «Стрімкий м’яч» серед юнаків 2004 року народження.

Попередньо у грудні 2016 року пройшли зональні змагання у чотирьох містах України : Ужгороді, Запоріжжі, Доманівці Миколаївської області та Зінькові, в яких прийняло участь по 6 команд.
     За регламентом змагань, по 2 команди, зайнявші 1-2 місця  кожної підгрупи потрапили до фіналу: Зіньків СДЮСШОР, Запоріжжя ДЮСШ № 3 «Мотор», Запоріжжя «ЗТР», Заставне Чернівецької області, Доманівка Миколаївської області, Сквира Київської області, Ужгород, Іванівка Одеської області
     У фінальній частині змагань, шляхом жеребкування, 8 команд – фіналістів були розподілені на 2 підгрупи по 4 команди в кожній.
     Суперниками команди Зінькова були переможці попередніх зональних змагань : м. Заставне Чернівецької області, м. Доманівка Миколаївської області. та м. Запоріжжя «Мотор».
     Вихованці Зіньківської СДЮСШОР у своїй підгрупі вибороли 2 місце, що дало право змагатися у пів-фіналі .
     У пів-фіналі напружена гра відбулася між командами Зінькова та Запоріжжя «ЗТР», яка  зайняла І місце у своїй підгрупі та закінчилася перемогою для наших земляків .
     Гра з командою Запоріжжя «Мотор» ДЮСШ № 3- хазяїнами майданчика за 1 місце принесла вихованцям м. Зінькова срібло - ІІ почесне місце Чемпіонату України!
     До символічної збірної Чемпіонату  потрапили 2 наших вихованці.
Кращим воротарем фінальних змагань суддівською колегією було визначено Рибалка Артема,  а кращим розігруючим став Хмілевський Євген.
     Індивідуальним призом був відзначений Півень Дмитро.
     Команди – переможці були нагороджені кубками, медалями, грамотами, подарунками.
     Честь Полтавської області представляла команда юнаків Зіньківської СДЮСШОР на чолі з тренером-викладачем Володимиром Фесуном: Рибалко Артем, Хмілевський Євген, Півень Дмитро, Фенько Костянтин, Костенко Антон, Полюлях Владислав, Требко Ростислав, Водолага Максим, Бражник Єгор, Передерій Владислав, Педоренко Владислав, Соловей Максим.